402da0665fb04c85c0f0d1704a4270f4.jpg
4ec7486a962bfee1925643fd06a5f209.jpg

Alcatravel - Zájezdy na míru, luxusní dovolená

Destinace

Destinace

Seychelly

 • dle konkrétního zadání
on: 12/03/2014

Seychelské souostroví se nachází severovýchodně od Madagaskaru a je proslulé  svou neobyčejnou krásou. Ostrovy jsou olemovány zlatými plážemi a tyrkysově modrou vodou, plné obřích želv a úchvatných scenérií stromů, tedy přírodních zvláštností, které nejsou vidět jinde na světě.Seychelská republika má výsadní právo na bádání v Indickém oceánu a využívaní jeho bohatství. 33 ostrovů je obydleno, přičemž téměř naprostá většina obyvatel žije na 3 ostrovech: Mahé, Praslin a La Digue.

Majáky

 • dle konkrétního zadání
on: 12/03/2014

Maják, tajuplná stavba, která odděluje mokrý a suchý svět, v místech, kde se souš setkává s vodou oceánů, moří a řek. Označuje začátek i konec, varuje před nebezpečnými útesy i mělčinami. Jeho světlo znamená pro zbloudilá plavidla jistotu, podle které se mohou orientovat. Maják se často používá jako metafora, pro lidi představuje symbol romantiky, exotiky a dálek.

Keňa

 • dle konkrétního zadání
on: 28/02/2014

Horké slunce, nekonečné pláně a jedinečné dobrodružství uprostřed divočiny. Přeneste se do místa, kde zní africké bubny a vy uháníte v džípu ve skutečném safari. Lvi leží ve vysoké trávě, leopardi odpočívají na stromě a gepard právě číhá na svou kořist ve stínu osamělých křovin. Majestátní žirafy nejsou k přehlédnutí. Sloni bezstarostně kráčí savanou a supi krouží nad místem posledního souboje. V pozadí celé této krásy se v dálce tyčí Kilimanjaro. Prožijte kouzlo Afriky v zemi, která je domovem Masajů a největšího počtu divoké zvěře na světě.

Disney loď

 • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

Zpátky do dětství 

Buďte za královnu a krále. Rozhodně se tak budete cítit až vstoupíte na palubu pohádkové Disney lodi a děti vás zulíbají a budete ti nejlepší rodiče na světě, což už normálně jste ... Kdo by se nechtěl aspoň na pár dní vrátit do dětských let? O děti se postarají Mickey Mouse, Chipmunkové, Kačer Donald, Zvonilka, žabí princezna a vy zatím můžete relaxovat při masáži, dobrém víně, na palubě u bazénu. Tohle bude zážitek nejen pro děti, ale i pro vás.

Botswana

 • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

Botswana je příklad ohromného úspěchu na africkém kontinentu. Jedno ze třech největších nalezišť diamantů na světě. Rozkládá se ve středu jižní Afriky s majestátní pouští Kalahari. V severozápadní části země jsou bažiny řeky Okavango. Řeka však neústí do žádného moře, voda je pohlcena pískem žhnoucí pouště Kalahari. Konec toku je přírodní ráj tvořený řekami, lagunami, ostrovy a lesy. Oblast Okavanga skýtá přes tisíc rostlinných druhů, mnohem více než jiná srovnatelně velká území v Africe.

Alpy

 • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

Tichá krása

Paprsky slunce se pomalu začínají rozprostírat na vaší tváři a i když jindy tou dobou máte ještě půlnoc, jakmile uslyšíte zvuk kostelních zvonů, vyskočíte z vyhřáté postele. První pohled patří tam nahoru na sněhem pokryté velikány, kteří v tiché kráse shlíží na spící údolí a jediné vaše přání vám zní v hlavě. Být už tam a být tam první a užít si panenskou jízdu po upraveném neporušeném manšestru.

Izrael

 • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

Izrael střídání pocitů

Země jižní a orientální, hlasitá a k zamilování, země které vtisklo ráz středomořské klima stejně jako břemeno dějin, emocionální a proměnlivá. Obyvatele této země nesjednocuje víra, což je častá, ale mylná domněnka. Většina obyvatel je sice židovského vyznání, ale přitom tu žijí muslimové a křesťané, drúzové a stoupenci bahaismu. Nadarmo se neříká: Dva Izraelci, tři názory. Země Izrael, které pohnula dějinami celého světa a země jediného moře na světě, ve kterém se neutopíte...

Argentina

 • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

V Argentině stříbro nehledejte

Evita, Maradona, Messi, Papež František, Gabriela Sabatini, vášnivé tango, fotbal, skvělé maso, gaučové, víno, hora Aconcagua, tučňáci, vodopády, ledovce, Ohňová země, Andy, čaj maté, vlaky do oblak...... tohle všechno a spousta dalších věcí skrývá země jménem Argentina. Když první španělští kolonizátoři dávali této obdivuhodné zemi jméno, mysleli si, že překypuje stříbrem. Jenže stříbra je tu málo, ale zato má zlato.

Francouzská Polynésie

 • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

Tahiti je součástí Francouzské Polynésie, a rozhodně největší a nejslavnější ze 118 ostrovů a ostrůvků, které ji tvoří. Je to modrozelená oáza klidu, radosti a smyslných snů. Ostrov se skládá ze dvou kruhových částí, takže ze vzduchu vypadá jako číslo 8. Středem každé z nich je sopečná hora. Paul Gauguin, slavný francouzský malíř, který zde žil, se ostrovem nechal okouzlit a zároveň i inspirovat místními ženami. Jedna z nich byla jeho milenkou a stála mu modelem jeho obrazů.

Mexico

 • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

Bienvenidos en Mexico

Cestování není jen o poznávání architektonických památek, historických měst a povalování se na pláži. Zdárným příkladem je toho Mexico. Země barev, různorodých chutí, veselé hudby, neuvěřitelné historie, rozmanité kultury a neobyčejných lidí umí ukázat člověku něco víc než to, co zná z knížek a z filmů. Dokáže kouzlit.

Japonsko

 • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

Vychází slunce a z píšťaly se line krásná tichá hudba. Letíte velkou rychlostí zelenou krajinou posetou rýžovými poli, míjíte neonová světla metropolí a v dálce jako by se vznášely sopky zahalené v jemném oparu. Shinkanzen staví v čarokrásném Kyotu. Gejša právě tančí v císařském paláci a Samuraj v zenové zahradě při odbíjení gongu předvádí své umění s mečem. Svou dokonalostí vás mámí všudypřítomné bonsaje a rozkvetlé japonské třešně. Cítíte tu neodolatelnou vůni sakurového květu? Vydejte se za východem slunce na druhý konec světa, do země s hlubokou tradicí a místa zrodu supermoderní technologie.

Maroko

 • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

Za mořem modrým jako safír a horami vysokými až k oblakům, rozkládá se království marocké. V úzkých uličkách královských měst jakoby se zastavil čas provoněný orientálním kořením, arganovým olejem, mátou a mandlemi. Královské paláce se třpytí ve slunečních paprscích, rybáři na břehu oceánu loví ryby, tkalci neúnavně a ručně tkají nádherné téměř „létající" koberce, berberské ženy jako před staletími den co den připravují tradiční placky a na to vše ze své majestátní výšky dohlíží Vysoký Atlas. Zní to jako pohádka? Možná, ale proč ji neprožít......

Plavba luxusní lodí

 • dle konkrétního zadání
on: 06/02/2014

Na palubách luxusních lodí se vaše sny stávají realitou. Od chvíle, kdy vstoupíte na palubu lodi, se stáváte členy exkluzivního společenství lidí, kteří si mohou vychutnat opravdový požitek z jachtingu. Jsou to dny a noci plné péče a pozornosti ze strany lodního personálu. Po chvíli budete mít pocit, že kapitán a posádka jsou vaši staří přátelé.

Astrocesty

 • dle konkrétního zadání
on: 06/02/2014

Rád/a  bych jel/a na dovolenou, ale vlastně nevím kam. Hledám něco zvláštního, jiného, nevím jak to popsat. Chci něco vidět a zažít, ale taky aby mě to vnitřně víc naladilo a obohatilo. Když hloupý Honza vyrazil do světa, ještě nevěděl , co ho čeká. Čekala ho škola života, kterou cestování určitě je. Když se nacházíme v nějakém osobním, životním nebo pracovním zlomu, tak vzít kufr a vyrazit někam, kde jsem ještě nebyl/a může být tou pomyslnou ručičkou na misce vah. Pohled na řešenou situaci s odstupem vzdálené země může přinést nečekaná rozuzlení a inspirace.

Heliskiing

 • dle konkrétního zadání
on: 22/01/2014

Zapínáte přezky u svých lyžařských bot a z výšky si prohlížíte údolí, lesy až po třpytivé skalisté svahy ledového království. V zádech cítíte mrazivý vítr, vzrušení stoupá. Helikoptéra vás vysadí na samém vrcholu hor a před očima se vám otevře bílá nedotčená náruč. Do krve se začne uvolňovat adrenalin. Jen co naskočíte do lyží, zmocní se vás naprostá volnost. Sjíždíte liduprázdné svahy, určujete si vlastní trasy a společnost vám dělá pouze vítr, parta vašich přátel a velmi zkušený vůdce. Nekonečné dobrodružství a vzrušení vám přinese heliskiing v Kanadě - nejproslulejší destinace vyznavačů tohoto sportu.

Vily Florida

 • dle konkrétního zadání
on: 22/01/2014

Užijte si dovolenou jinak než obvykle! Zajišťujeme pronájem luxusních vil na Floridě. Budete odpočívat na široké terase u bazénu, vychutnávat si drink ve vířivce nebo se prohánět vlastní lodí po kanálech Cape Coral. Najdeme dům vašich snů a na místě zajistíme vše pro vaše pohodlí a nezapomenutelný pobyt. Vezměte celou rodinu, partu, nebo jeďte pouze s partnerem. Výběr je široký a ceny Vás velmi překvapí!

Fidži

 • dle konkrétního zadání
on: 22/01/2014

Na širém moři východní polokoule, tam, kde v dávné době žili kanibalové, jako střepy rozeseté na hladině, vyplouvají drobné ostrůvky v průzračné vodě tichého oceánu. Na břehu vás zpěvem s kvítky za uchem vítají usměvaví domorodci a vy máte pocit, že se zde zastavil čas. Bula, vítejte na Fidži! Zdejší rajská příroda vás okouzlí stejně jako tvůrce dobře známého filmu „Návrat do modré laguny“. Jen, co zaboříte nohy do teplého jemně korálového písku, nebudete chtít zpět.

Maledivy

 • dle konkrétního zadání
on: 22/01/2014

Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa, protože žádné místo zde neleží více než 2,5m nad mořskou hladinou. Maledivské ostrovy jsou omývány průzračně tyrkysovou vodou, jenž nenaleznete nikde jinde. Slunce, jemný bílý písek, kokosové palmy, pestře kvetoucí a krásně vonící keře a podmořský svět překypující životem. Maledivské ostrovy nabízí idylické podmínky téměř pro všechny vodní sporty jako vodní lyžování, kitting, windsurfing, plachtění, projížďka na skútru nebo plachtění na katamaránu.

Mám zájem o tuto destinaci


Odběr novinek

sledujte nás na

twinter

Zkušenosti klientů

testimonial
 

Absolutně dokonalá služba. Nic lepšího jsme zatím nezažili. Děkujeme za úžasně připravenou dovolenou v Argentině. Cesta po nádherných a inspirativních místech, personál pozorný ke každému detailu.Gracias.

testimonial
 

Nedovedli jsme si představit Floridu ve vile s lodí. Díky tomu, že jsme se nechali přesvědčit, jsme prožili nádherných 14 dní, které si brzy rádi zopakujeme. A zase s lodí!

 

Děkujeme za skvělý tip na dovolenou na Maledivách. Organizace bezchybná. Rádi se na Vás opět obrátíme. Zdravíme.