402da0665fb04c85c0f0d1704a4270f4.jpg
4ec7486a962bfee1925643fd06a5f209.jpg

Alcatravel - Zájezdy na míru, luxusní dovolená

Destinace
  • Cena: dle konkrétního zadání
Astrocesty

Rád/a  bych jel/a na dovolenou, ale vlastně nevím kam. Hledám něco zvláštního, jiného, nevím jak to popsat. Chci něco vidět a zažít, ale taky aby mě to vnitřně víc naladilo a obohatilo. Když hloupý Honza vyrazil do světa, ještě nevěděl , co ho čeká. Čekala ho škola života, kterou cestování určitě je. Když se nacházíme v nějakém osobním, životním nebo pracovním zlomu, tak vzít kufr a vyrazit někam, kde jsem ještě nebyl/a může být tou pomyslnou ručičkou na misce vah. Pohled na řešenou situaci s odstupem vzdálené země může přinést nečekaná rozuzlení a inspirace.

 

Každý máme svůj život tak trochu předurčen svým datem a především hodinou zrození. Tím je dáno mnoho skutečností, které, ať se nám to líbí či nelíbí, nedokážeme ovlivnit. Ale to vůbec nevadí. Pro ty, kteří již pochopili, že je mnohem lepší jít s proudem života a vychutnat si a zažít to, co nám život přichystal, máme dobrou zprávu. Můžete se nechat „unést či odplavit" tam, kde se vaše tělo a mysl energeticky srovná a nabije. Svět je veliký, ale každý máme několik míst, která jsou nám bližší než jiná. Také jsou místa, která by nás nenapadla navštívit, a přesto jsou to ta pravá pro nás. Jsou místa příznivější pro vyladění manželských svazků. Jsou ale i místa, která váš svazek negativně poznamenají.

Můžeme tedy cestovat chytře, aby nás to stejně jako našeho českého Honzíka, obohatilo. Úzce spolupracujeme s astrologem panem Baudyšem pro stanovení ideálního cestovního plánu pro jednotlivce i celou rodinu.

Zajímavé? Nepochybně!

  • Cena: dle konkrétního zadání

Galerie Obrázků

Mám zájem o tuto destinaci


Odběr novinek

sledujte nás na

twinter

Zkušenosti klientů

testimonial
 

Absolutně dokonalá služba. Nic lepšího jsme zatím nezažili. Děkujeme za úžasně připravenou dovolenou v Argentině. Cesta po nádherných a inspirativních místech, personál pozorný ke každému detailu.Gracias.

testimonial
 

Nedovedli jsme si představit Floridu ve vile s lodí. Díky tomu, že jsme se nechali přesvědčit, jsme prožili nádherných 14 dní, které si brzy rádi zopakujeme. A zase s lodí!

 

Děkujeme za skvělý tip na dovolenou na Maledivách. Organizace bezchybná. Rádi se na Vás opět obrátíme. Zdravíme.