402da0665fb04c85c0f0d1704a4270f4.jpg
4ec7486a962bfee1925643fd06a5f209.jpg

Alcatravel - Zájezdy na míru, luxusní dovolená

Destinace
  • Cena: dle konkrétního zadání
Heliskiing

Zapínáte přezky u svých lyžařských bot a z výšky si prohlížíte údolí, lesy až po třpytivé skalisté svahy ledového království. V zádech cítíte mrazivý vítr, vzrušení stoupá. Helikoptéra vás vysadí na samém vrcholu hor a před očima se vám otevře bílá nedotčená náruč. Do krve se začne uvolňovat adrenalin. Jen co naskočíte do lyží, zmocní se vás naprostá volnost. Sjíždíte liduprázdné svahy, určujete si vlastní trasy a společnost vám dělá pouze vítr, parta vašich přátel a velmi zkušený vůdce. Nekonečné dobrodružství a vzrušení vám přinese heliskiing v Kanadě - nejproslulejší destinace vyznavačů tohoto sportu.

Zažijte únik do hor ve vlastní chatě s vrtulníkem k dispozici. Exkluzivní výlety pro skupiny o velikosti až 10 osob se 2 průvodci.

Mám zájem

Hotely

Delta Banff Royal Canadian Lodge 4*

V hotelu  budete obklopeni nádhernou přírodou v prostředí skalistých hor, v půvabném městečku Banff, Alberta. Hotel leží uprostřed národního parku, které je na seznamu světového dědictví UNESCO se strategickou polohou pro vyznavače heliskiingu a řadu dalších aktivit. Strhující lyžařské a turistické stezky, rafting na divoké vodě a relaxační přírodní horké prameny jsou jen kousek od hotelu. Po náročném dni si hosté mohou těšit na horkou lázeň, krytý bazén a další wellness služby

 

Důležité info

Měna  1 kanadský dolar CAD
Hlavní město  Ottawa
Úřední jazyk  Angličtina, francouzština  
Doba letu  11 - 14 hodin z Prahy
Časový posun

 - 7 hodin 

Nepotřebujete vstupní vízum.

Mám zájem

 

  • Cena: dle konkrétního zadání

Galerie Obrázků

Mám zájem o tuto destinaci


Odběr novinek

sledujte nás na

twinter

Zkušenosti klientů

testimonial
 

Absolutně dokonalá služba. Nic lepšího jsme zatím nezažili. Děkujeme za úžasně připravenou dovolenou v Argentině. Cesta po nádherných a inspirativních místech, personál pozorný ke každému detailu.Gracias.

testimonial
 

Nedovedli jsme si představit Floridu ve vile s lodí. Díky tomu, že jsme se nechali přesvědčit, jsme prožili nádherných 14 dní, které si brzy rádi zopakujeme. A zase s lodí!

 

Děkujeme za skvělý tip na dovolenou na Maledivách. Organizace bezchybná. Rádi se na Vás opět obrátíme. Zdravíme.