402da0665fb04c85c0f0d1704a4270f4.jpg
4ec7486a962bfee1925643fd06a5f209.jpg

Alcatravel - Zájezdy na míru, luxusní dovolená

Destinace

Plavba luxusní lodí

  • Cena: dle konkrétního zadání
Plavba luxusní lodí

Na palubách luxusních lodí se vaše sny stávají realitou. Od chvíle, kdy vstoupíte na palubu lodi, se stáváte členy exkluzivního společenství lidí, kteří si mohou vychutnat opravdový požitek z jachtingu. Jsou to dny a noci plné péče a pozornosti ze strany lodního personálu. Po chvíli budete mít pocit, že kapitán a posádka jsou vaši staří přátelé.

 

 

Svět se nezmění po vaší návštěvě v The Spa, ale vy ano. S nádechem vůně růžového dřeva, jemnými dotyky zkušených terapeutů si vaše tělo znovu vzpomene na to, co znamená pohoda. Mnohé významné životní okamžiky se odehrávají u stolu, a na palubách luxusních lodí je jídlo opravdovou oslavou radosti ze života. Kuchařské týmy ověnčené cenami z různých soutěží vám připraví opravdové lahůdky.

 

Vaše cesta začne sklenkou šampaňského. Vše na lodi je all inclusive, ať už jdete do baru nebo na kávu, anebo na večerní show. Celou cestu budete vnímat vstřícnost obsluhujícího personálu. Každé vaše přání je předem splněno. Vybírat můžete z desítek možných itinerářů dle vašich časových dispozic. Výlet na týden, na měsíc, na půl roku? Vše je možné.

 

Destinace

Aljaška, to je svět, jak asi vypadal původně bez lidské civilizace - křišťálově modré ledovce, horské divoké řeky, vodopády či vegetace plná barev. Můžete zahlédnout orly, medvědy a velryby v jejich přirozeném prostředí.

 

Pro milovníky tepla se nabízí Karibik. Navštívíte místa, na která cestovní ruch naštěstí pozapomněl. Dostanete se i k Malým Antilám, kam velké lodi nemohou plout.


Mexiko a jeho indiánská minulost, Guatemala s pozůstatky mayských staveb anebo kostarické temné lesy, to všechno nabízí další plavba.

 

Chilské fjordy a plavba po Amazonce, i to je možné na menších luxusních lodích. Dále do Peru, zastavit se u Machu Picchu a navštívit perlu největší-Velikonoční ostrovy.

 

Máme pro vás připraveny další nezapomenutelné destinace v Evropě, Asii, Austrálii nebo rovnou cestu kolem světa.

  • Cena: dle konkrétního zadání

Mám zájem o tuto destinaci


Odběr novinek

sledujte nás na

twinter

Zkušenosti klientů

testimonial
 

Absolutně dokonalá služba. Nic lepšího jsme zatím nezažili. Děkujeme za úžasně připravenou dovolenou v Argentině. Cesta po nádherných a inspirativních místech, personál pozorný ke každému detailu.Gracias.

testimonial
 

Nedovedli jsme si představit Floridu ve vile s lodí. Díky tomu, že jsme se nechali přesvědčit, jsme prožili nádherných 14 dní, které si brzy rádi zopakujeme. A zase s lodí!

 

Děkujeme za skvělý tip na dovolenou na Maledivách. Organizace bezchybná. Rádi se na Vás opět obrátíme. Zdravíme.