402da0665fb04c85c0f0d1704a4270f4.jpg
4ec7486a962bfee1925643fd06a5f209.jpg

Alcatravel - Zájezdy na míru, luxusní dovolená

Destinace
  • Cena: dle konkrétního zadání
Majáky

Maják, tajuplná stavba, která odděluje mokrý a suchý svět, v místech, kde se souš setkává s vodou oceánů, moří a řek. Označuje začátek i konec, varuje před nebezpečnými útesy i mělčinami. Jeho světlo znamená pro zbloudilá plavidla jistotu, podle které se mohou orientovat. Maják se často používá jako metafora, pro lidi představuje symbol romantiky, exotiky a dálek.

 

Starý maják, který skrývá mnoho tajemství z dávných dob, ale stále stojí na svém místě. Neláká vás to? Možná posvítí na cestu i vám. Luxusní postel a koupelna obklopená nekonečným množstvím vody ze všech stran. Chcete-li si provětrat hlavu, pak vystoupejte až na nejvyšší bod majáku a nechte své mozkové závity promasírovat větrem ze všech stran.

Nabízíme vám pobyty na různých majácích v Holandsku či Francii, Skotsku či Švédsku. Chcete být na majáku úplně sami? Můžete. Zrovna tak jej můžete sdílet s partou stejných nadšenců.

Mám zájem

Hotely

Máte na výběr mezi majáky blíže pobřeží nebo vzdálenějšími od pobřeží. Nabízí se majáky více či méně luxusní. Na mnohých máte k dispozici jacuzzi. Můžete zde strávit i jen jednu noc pro pouhý výjimečný zážitek. V ceně pobytu je kromě ubytování zahrnuta i doprava na maják a zpět, luxusní večeře a prohlídka majáku.

Důležité info

Pro milovníky extra zážitků!

Mám zájem

  • Cena: dle konkrétního zadání

Galerie Obrázků

Mám zájem o tuto destinaci


Odběr novinek

sledujte nás na

twinter

Zkušenosti klientů

testimonial
 

Absolutně dokonalá služba. Nic lepšího jsme zatím nezažili. Děkujeme za úžasně připravenou dovolenou v Argentině. Cesta po nádherných a inspirativních místech, personál pozorný ke každému detailu.Gracias.

testimonial
 

Nedovedli jsme si představit Floridu ve vile s lodí. Díky tomu, že jsme se nechali přesvědčit, jsme prožili nádherných 14 dní, které si brzy rádi zopakujeme. A zase s lodí!

 

Děkujeme za skvělý tip na dovolenou na Maledivách. Organizace bezchybná. Rádi se na Vás opět obrátíme. Zdravíme.