402da0665fb04c85c0f0d1704a4270f4.jpg
4ec7486a962bfee1925643fd06a5f209.jpg

Alcatravel - Zájezdy na míru, luxusní dovolená

Destinace
  • Cena: dle konkrétního zadání
Disney loď

Zpátky do dětství 

Buďte za královnu a krále. Rozhodně se tak budete cítit až vstoupíte na palubu pohádkové Disney lodi a děti vás zulíbají a budete ti nejlepší rodiče na světě, což už normálně jste ... Kdo by se nechtěl aspoň na pár dní vrátit do dětských let? O děti se postarají Mickey Mouse, Chipmunkové, Kačer Donald, Zvonilka, žabí princezna a vy zatím můžete relaxovat při masáži, dobrém víně, na palubě u bazénu. Tohle bude zážitek nejen pro děti, ale i pro vás.

 

Pro plavbu v Karibiku doporučujeme období od prosince do dubna.

 

Vydáte se do tropického ráje zalitého teplem. Na plavbě za krásnými destinacemi jako jsou Kajmanské ostrovy a Cozumel v Mexiku poznáte nejúžasnější tyrkysové laguny a užijete si také spoustu zábavy.

Mám zájem

Hotely

Na palubě Disney výletních lodí jsou ty nejprostornější kabiny, které jsou v současné době nabízeny pro plavby na moři. Loď nabízí kulinářské zážitky a nezapomenutelnou zábavu. Téměř jedna celá paluba je věnována dětem, zatímco dospělí můžou navštívit místní restauraci nebo relaxovat u bazénu. Disney také vytvořil unikátní jídelní schéma, přičemž si host může užívat každý večer různé tématické restaurace. 

 

Důležité info

Přílet/odlet  USA Miami
Místo nalodění  Miami Florida
Místo vylodění   Miami Florida
Plavba    USA-Florida, Kajmanské ostrovy, Mexico-Cozumel
Časové pásmo

-6 hodin

Před cestou je nutné vyžádat si vstup (ESTA) do USA

 

Mám zájem

  • Cena: dle konkrétního zadání

Mám zájem o tuto destinaci


Odběr novinek

sledujte nás na

twinter

Zkušenosti klientů

testimonial
 

Absolutně dokonalá služba. Nic lepšího jsme zatím nezažili. Děkujeme za úžasně připravenou dovolenou v Argentině. Cesta po nádherných a inspirativních místech, personál pozorný ke každému detailu.Gracias.

testimonial
 

Nedovedli jsme si představit Floridu ve vile s lodí. Díky tomu, že jsme se nechali přesvědčit, jsme prožili nádherných 14 dní, které si brzy rádi zopakujeme. A zase s lodí!

 

Děkujeme za skvělý tip na dovolenou na Maledivách. Organizace bezchybná. Rádi se na Vás opět obrátíme. Zdravíme.