402da0665fb04c85c0f0d1704a4270f4.jpg
4ec7486a962bfee1925643fd06a5f209.jpg

Alcatravel - Zájezdy na míru, luxusní dovolená

Oblíbené destinace

Keňa

  • dle konkrétního zadání
on: 28/02/2014

Horké slunce, nekonečné pláně a jedinečné dobrodružství uprostřed divočiny. Přeneste se do místa, kde zní africké bubny a vy uháníte v džípu ve skutečném safari. Lvi leží ve vysoké trávě, leopardi odpočívají na stromě a gepard právě číhá na svou kořist ve stínu osamělých křovin. Majestátní žirafy nejsou k přehlédnutí. Sloni bezstarostně kráčí savanou a supi krouží nad místem posledního souboje. V pozadí celé této krásy se v dálce tyčí Kilimanjaro. Prožijte kouzlo Afriky v zemi, která je domovem Masajů a největšího počtu divoké zvěře na světě.

Japonsko

  • dle konkrétního zadání
on: 10/02/2014

Vychází slunce a z píšťaly se line krásná tichá hudba. Letíte velkou rychlostí zelenou krajinou posetou rýžovými poli, míjíte neonová světla metropolí a v dálce jako by se vznášely sopky zahalené v jemném oparu. Shinkanzen staví v čarokrásném Kyotu. Gejša právě tančí v císařském paláci a Samuraj v zenové zahradě při odbíjení gongu předvádí své umění s mečem. Svou dokonalostí vás mámí všudypřítomné bonsaje a rozkvetlé japonské třešně. Cítíte tu neodolatelnou vůni sakurového květu? Vydejte se za východem slunce na druhý konec světa, do země s hlubokou tradicí a místa zrodu supermoderní technologie.

Vily Florida

  • dle konkrétního zadání
on: 22/01/2014

Užijte si dovolenou jinak než obvykle! Zajišťujeme pronájem luxusních vil na Floridě. Budete odpočívat na široké terase u bazénu, vychutnávat si drink ve vířivce nebo se prohánět vlastní lodí po kanálech Cape Coral. Najdeme dům vašich snů a na místě zajistíme vše pro vaše pohodlí a nezapomenutelný pobyt. Vezměte celou rodinu, partu, nebo jeďte pouze s partnerem. Výběr je široký a ceny Vás velmi překvapí!

Fidži

  • dle konkrétního zadání
on: 22/01/2014

Na širém moři východní polokoule, tam, kde v dávné době žili kanibalové, jako střepy rozeseté na hladině, vyplouvají drobné ostrůvky v průzračné vodě tichého oceánu. Na břehu vás zpěvem s kvítky za uchem vítají usměvaví domorodci a vy máte pocit, že se zde zastavil čas. Bula, vítejte na Fidži! Zdejší rajská příroda vás okouzlí stejně jako tvůrce dobře známého filmu „Návrat do modré laguny“. Jen, co zaboříte nohy do teplého jemně korálového písku, nebudete chtít zpět.

Maledivy

  • dle konkrétního zadání
on: 22/01/2014

Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa, protože žádné místo zde neleží více než 2,5m nad mořskou hladinou. Maledivské ostrovy jsou omývány průzračně tyrkysovou vodou, jenž nenaleznete nikde jinde. Slunce, jemný bílý písek, kokosové palmy, pestře kvetoucí a krásně vonící keře a podmořský svět překypující životem. Maledivské ostrovy nabízí idylické podmínky téměř pro všechny vodní sporty jako vodní lyžování, kitting, windsurfing, plachtění, projížďka na skútru nebo plachtění na katamaránu.

Mám zájem o tuto destinaci


Odběr novinek

sledujte nás na

twinter

Zkušenosti klientů

testimonial
 

Absolutně dokonalá služba. Nic lepšího jsme zatím nezažili. Děkujeme za úžasně připravenou dovolenou v Argentině. Cesta po nádherných a inspirativních místech, personál pozorný ke každému detailu.Gracias.

testimonial
 

Nedovedli jsme si představit Floridu ve vile s lodí. Díky tomu, že jsme se nechali přesvědčit, jsme prožili nádherných 14 dní, které si brzy rádi zopakujeme. A zase s lodí!

 

Děkujeme za skvělý tip na dovolenou na Maledivách. Organizace bezchybná. Rádi se na Vás opět obrátíme. Zdravíme.