402da0665fb04c85c0f0d1704a4270f4.jpg
4ec7486a962bfee1925643fd06a5f209.jpg

Alcatravel - Zájezdy na míru, luxusní dovolená

  • Cena: dle konkrétního zadání
Vily Florida

Užijte si dovolenou jinak než obvykle! Zajišťujeme pronájem luxusních vil na Floridě. Budete odpočívat na široké terase u bazénu, vychutnávat si drink ve vířivce nebo se prohánět vlastní lodí po kanálech Cape Coral. Najdeme dům vašich snů a na místě zajistíme vše pro vaše pohodlí a nezapomenutelný pobyt. Vezměte celou rodinu, partu, nebo jeďte pouze s partnerem. Výběr je široký a ceny Vás velmi překvapí!

 

Místo je známé jako " pobřežní pohádková země", pro svých 640 km splavných kanálů, kterými je město protkáno. Tato oblast má v průměru 355 slunečných dní v roce. Léto je velmi teplé, vlhké a deštivé. Zimy jsou suché s příjemnou teplotou. Od května do září je nutno počítat s občasným deštěm.

Mám zájem

Vily

Zařizujeme ubytování v krásných soukromých vilách od 2-5 ložnic, pro 1-10 hostů. Všechny vily jsou plně vybaveny vším, co dovolenou na Floridě dělá příjemnou a relaxační. Pobyt je vhodný jako relax pro páry, rodinnou dovolenou s dětmi, pro větší skupinu přátel nebo rozvětvenou rodinu. Nabízíme báječné pobyty ve vilách u vody, s jednoduchým přístupem k lodi. Vyřizujeme i zapůjčení lodi a auta.

 

Důležité info

Místo Florida / USA
Město Cape Coral
Obyvatelstvo 155.000
Úřední jazyk angličtina
Doba letu 12 hodin
Časový posun - 6 hodin


Pro vstup potřebujete biometrický pas a elektronické povolení (vízum) ESTA.

 

Mám zájem

  • Cena: dle konkrétního zadání

Mám zájem o tuto destinaci


Odběr novinek

sledujte nás na

twinter

Zkušenosti klientů

testimonial
 

Absolutně dokonalá služba. Nic lepšího jsme zatím nezažili. Děkujeme za úžasně připravenou dovolenou v Argentině. Cesta po nádherných a inspirativních místech, personál pozorný ke každému detailu.Gracias.

testimonial
 

Nedovedli jsme si představit Floridu ve vile s lodí. Díky tomu, že jsme se nechali přesvědčit, jsme prožili nádherných 14 dní, které si brzy rádi zopakujeme. A zase s lodí!

 

Děkujeme za skvělý tip na dovolenou na Maledivách. Organizace bezchybná. Rádi se na Vás opět obrátíme. Zdravíme.