402da0665fb04c85c0f0d1704a4270f4.jpg
4ec7486a962bfee1925643fd06a5f209.jpg

Alcatravel - Zájezdy na míru, luxusní dovolená

  • Cena: dle konkrétního zadání
Maledivy

Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa, protože žádné místo zde neleží více než 2,5m nad mořskou hladinou. Maledivské ostrovy jsou omývány průzračně tyrkysovou vodou, jenž nenaleznete nikde jinde. Slunce, jemný bílý písek, kokosové palmy, pestře kvetoucí a krásně vonící keře a podmořský svět překypující životem. Maledivské ostrovy nabízí idylické podmínky téměř pro všechny vodní sporty jako vodní lyžování, kitting, windsurfing, plachtění, projížďka na skútru nebo plachtění na katamaránu.

 

Díky své poloze na rovníku mají Maledivy celoročně teplé, tropické klima s monzunovým podnebím. Jsou zde v podstatě jen dvě roční období. Od ledna do března je na Maledivách sucho, které přináší severovýchodní monzun, po zbytek roku je počasí řízeno vlhkým jihozápadním monzunem, který přináší více srážek a silnější vítr. Teploty se v průběhu roku téměř nemění. Během dne jsou změny teplot znatelnější, přes den se pohybují okolo 31ºC, v noci je to v průměru 23ºC. Také teplota vody zůstává po celý rok téměř konstantní, kolem 27°C.

Mám zájem

Hotely

 

Island Hideaway Spa Resort & Marina

Na neobydleném panenském ostrově Dhonakulhi v severní části souostroví Maledivy, se nachází exkluzivní soukromý boutique resort Island Hideaway. Toto výjimečné místo skutečně plně odpovídá svému názvu. Je to „ostrovní úkryt", který je ztělesněním naprostého klidu a harmonie. Vašemu pobytu v ráji předchází 45 minutový scénický let z mezinárodního letiště v Male a poté krátký přesun rychlým člunem na ostrov Dhonakulhi. Nádherná průzračná laguna, která dosahuje výšky pasu, je obtékána temnějším Indickým oceánem. Nádherné korálové útesy dotvářejí atmosféru zelení pokrytého ostrova.

Niyama by Per Aquum

Luxusní rezort Niyama By Per Aquum se nachází na poklidné soukromé pláži maledivského ostrova Olhuveli. Tento tropický ráj nabízí služby majordoma, Wi-Fi dostupné ve všech prostorách resortu zdarma, nepřetržitě otevřené lázně i první podvodní noční klub na světě. Niyama By Per Aquum poskytuje prostorná a moderní studia umístěná na pláži nebo vystupující nad křišťálově čistou lagunu. Venkovní koupelny mají vanu a relaxační dešťovou sprchu. Majordom pro vás zajistí výlety spojené se šnorchlováním nebo plavby lodí za západem slunce i za rybařením.

 

Důležité info

Rozloha 298 km2
Hlavní město Malé
Úřední jazyk maledivština, ale bez problému se domluvíte anglicky
Doba letu 14 hodin z Prahy přes Dubaj
Časové pásmo +4 hodiny


Nepotřebujete vstupní víza ani očkování!!!

 

Mám zájem

Niyama by Per Aquum
  • Cena: dle konkrétního zadání

Mám zájem o tuto destinaci


Odběr novinek

sledujte nás na

twinter

Zkušenosti klientů

testimonial
 

Absolutně dokonalá služba. Nic lepšího jsme zatím nezažili. Děkujeme za úžasně připravenou dovolenou v Argentině. Cesta po nádherných a inspirativních místech, personál pozorný ke každému detailu.Gracias.

testimonial
 

Nedovedli jsme si představit Floridu ve vile s lodí. Díky tomu, že jsme se nechali přesvědčit, jsme prožili nádherných 14 dní, které si brzy rádi zopakujeme. A zase s lodí!

 

Děkujeme za skvělý tip na dovolenou na Maledivách. Organizace bezchybná. Rádi se na Vás opět obrátíme. Zdravíme.