Pro vaši služební cestu zajistíme letenky, ubytování, pronájem vozu nebo jednací prostor. Připravíme incentivní cesty na míru pro vaše klienty nebo zaměstnance.

Zajistíme komplexní servis pro vaše služební cesty, dlouhodobě vám snížíme náklady a čas strávený nad zajišťováním všech potřebných služeb. Volíme vhodné dopravní spojení, poskytneme více možností, abyste si mohli vybrat mezi cenou, časem stráveným na cestě a kvalitou nabízené dopravy. Díky smlouvám s rezervačními systémy jsou naše ubytování zajímavá z hlediska kvality a ceny. Zajistíme také pronájem vozu, doprovodný program, doporučíme restaurace, kulturu nebo přírodní zajímavosti.

Náš tým se skládá z odborníků, kteří dlouhodobě působí v oblasti cestovního ruchu, a jsou také vášnivými cestovateli, a proto mohou předat informace nezkresleně, obohacené o vlastní zkušenost.

Pro incentivní cestování vytváříme program tak, že je váš tým nebo obchodní partner za svou spolupráci skutečně odměněn zážitky, které mu nejsou dostupné při vlastní dovolené. Upevněte svoji spolupráci společným sběrem čaje, lekcí vaření, zdoláním hory nebo odpočinkem na jachtě. Vašim nápadům neklademe meze a dále je rozvineme. Takto odměněný zaměstnanec je dobrým vkladem do budoucnosti firmy.

Naše reference:

Archimedes Inspiration
Kids and us
Ingolf
Ionbond
Klára Spilková
Penta Investments
Jan Cafourek
Vědomý život s.r.o.
Alca CZ SE
U.S. Steel Europe Bohemia

Facebook