Užijte si dovolenou jinak než obvykle! Zajišťujeme pronájem luxusních vil na Floridě. Budete odpočívat na široké terase u bazénu, vychutnávat si drink ve vířivce nebo se prohánět vlastní lodí po kanálech Cape Coral. Najdeme dům vašich snů a na místě zajistíme vše pro vaše pohodlí a nezapomenutelný pobyt. Vezměte celou rodinu, partu, nebo jeďte pouze s partnerem. Výběr je široký a ceny Vás velmi překvapí!

Místo je známé jako " pobřežní pohádková země", pro svých 640 km splavných kanálů, kterými je město protkáno. Tato oblast má v průměru 355 slunečných dní v roce. Léto je velmi teplé, vlhké a deštivé. Zimy jsou suché s příjemnou teplotou. Od května do září je nutno počítat s občasným deštěm.

Vily

Zařizujeme ubytování v krásných soukromých vilách od 2-5 ložnic, pro 1-10 hostů. Všechny vily jsou plně vybaveny vším, co dovolenou na Floridě dělá příjemnou a relaxační. Pobyt je vhodný jako relax pro páry, rodinnou dovolenou s dětmi, pro větší skupinu přátel nebo rozvětvenou rodinu. Nabízíme báječné pobyty ve vilách u vody, s jednoduchým přístupem k lodi. Vyřizujeme i zapůjčení lodi a auta.

Důležité info

Místo Florida / USA
Město Cape Coral
Obyvatelstvo 155.000
Úřední jazyk angličtina
Doba letu 12 hodin
Časový posun - 6 hodin

Pro vstup potřebujete biometrický pas a elektronické povolení (vízum) ESTA.

View the embedded image gallery online at:
https://alcatravel.cz/destinace-2/10-florida#sigProId379b98e51a