Zapínáte přezky u svých lyžařských bot a z výšky si prohlížíte údolí, lesy až po třpytivé skalisté svahy ledového království. V zádech cítíte mrazivý vítr, vzrušení stoupá. Helikoptéra vás vysadí na samém vrcholu hor a před očima se vám otevře bílá nedotčená náruč. Do krve se začne uvolňovat adrenalin. Jen co naskočíte do lyží, zmocní se vás naprostá volnost. Sjíždíte liduprázdné svahy, určujete si vlastní trasy a společnost vám dělá pouze vítr, parta vašich přátel a velmi zkušený vůdce. Nekonečné dobrodružství a vzrušení vám přinese heliskiing v Kanadě - nejproslulejší destinace vyznavačů tohoto sportu.

Zažijte únik do hor ve vlastní chatě s vrtulníkem k dispozici. Exkluzivní výlety pro skupiny o velikosti až 10 osob se 2 průvodci.

Hotely

Delta Banff Royal Canadian Lodge 4*

V hotelu  budete obklopeni nádhernou přírodou v prostředí skalistých hor, v půvabném městečku Banff, Alberta. Hotel leží uprostřed národního parku, které je na seznamu světového dědictví UNESCO se strategickou polohou pro vyznavače heliskiingu a řadu dalších aktivit. Strhující lyžařské a turistické stezky, rafting na divoké vodě a relaxační přírodní horké prameny jsou jen kousek od hotelu. Po náročném dni si hosté mohou těšit na horkou lázeň, krytý bazén a další wellness služby

Důležité info

Měna  1 kanadský dolar CAD
Hlavní město  Ottawa
Úřední jazyk  Angličtina, francouzština  
Doba letu  11 - 14 hodin z Prahy
Časový posun

 - 7 hodin 

Nepotřebujete vstupní vízum.

View the embedded image gallery online at:
https://alcatravel.cz/destinace-2/11-heliskiing#sigProId8511c035d9