Horké slunce, nekonečné pláně a jedinečné dobrodružství uprostřed divočiny. Přeneste se do místa, kde zní africké bubny a vy uháníte v džípu ve skutečném safari. Lvi leží ve vysoké trávě, leopardi odpočívají na stromě a gepard právě číhá na svou kořist ve stínu osamělých křovin. Majestátní žirafy nejsou k přehlédnutí. Sloni bezstarostně kráčí savanou a supi krouží nad místem posledního souboje. V pozadí celé této krásy se v dálce tyčí Kilimanjaro. Prožijte kouzlo Afriky v zemi, která je domovem Masajů a největšího počtu divoké zvěře na světě.

Keňská republika leží na východě Afriky, na rovníku u jihovýchodního pobřeží Indického oceánu. Keňa nabízí fascinující přírodu s nevídaným množstvím vzácných zvířat. Vysoká turistická sezona je v lednu a únoru, kdy je nejpříjemnější počasí -sucho a teplo. Je to také období velkého výskytu ptáků v okolí jezer.

Hotely

Ngong House

Naprosté pohodlí a zároveň únik do divočiny na vás čeká v Ngong House, který se nachází v Langata v Nairobi v oblasti Ngong. Ubytování zahrnuje obydlí na stromech, soukromé sruby a apartmá v hlavní budově. Veškeré pokoje jsou velmi komfortní, tiché a jedinečně spjaté s okolní přírodou. Vynikající stravování se podává v přední části resortu u velkého krbu, zatímco snídaně a obědy jsou podávány venku pod přístřeškem. Originálně řešené ubytování a vřelá pohostinnost zajistí hostům nezapomenutelný pobyt kousek od hlavního města v Keni.

Kinondo Kwetu

Kinondo Kwetu se nachází na proslulé keňské pláži Diani beach. Hotel leží v tiché oblasti obklopený lesnatým porostem, který je domovem pro posvátné baobaby. Skvostné okolí, bělostná pláž a blízké sousedství safari parků vybízí k jedinečné kombinaci odpočinku se safari výlety. K dokonalé relaxaci poslouží soukromé dřevěné vilky zdobené artefakty s atypickým kouzlem. V rámci programu All Inclusive budete obědvat a večeřet pod širým nebem v tropické zahradě s výhledem na Indický oceán.

Fakta

Měna

 keňský šilink (KES)     

Hlavní město

 Nairobi

Úřední jazyk

 svahilština, angličtina

Doba letu

 10 hodin

Časový posun

 +2 hodiny

View the embedded image gallery online at:
https://alcatravel.cz/destinace-2/28-kena#sigProId0167cb95a4