Maják, tajuplná stavba, která odděluje mokrý a suchý svět, v místech, kde se souš setkává s vodou oceánů, moří a řek. Označuje začátek i konec, varuje před nebezpečnými útesy i mělčinami. Jeho světlo znamená pro zbloudilá plavidla jistotu, podle které se mohou orientovat. Maják se často používá jako metafora, pro lidi představuje symbol romantiky, exotiky a dálek.

 

Starý maják, který skrývá mnoho tajemství z dávných dob, ale stále stojí na svém místě. Neláká vás to? Možná posvítí na cestu i vám. Luxusní postel a koupelna obklopená nekonečným množstvím vody ze všech stran. Chcete-li si provětrat hlavu, pak vystoupejte až na nejvyšší bod majáku a nechte své mozkové závity promasírovat větrem ze všech stran.

Nabízíme vám pobyty na různých majácích v Holandsku či Francii, Skotsku či Švédsku. Chcete být na majáku úplně sami? Můžete. Zrovna tak jej můžete sdílet s partou stejných nadšenců.

Hotely

Máte na výběr mezi majáky blíže pobřeží nebo vzdálenějšími od pobřeží. Nabízí se majáky více či méně luxusní. Na mnohých máte k dispozici jacuzzi. Můžete zde strávit i jen jednu noc pro pouhý výjimečný zážitek. V ceně pobytu je kromě ubytování zahrnuta i doprava na maják a zpět, luxusní večeře a prohlídka majáku.

Důležité info

Pro milovníky extra zážitků!