Seychelské souostroví se nachází severovýchodně od Madagaskaru a je proslulé  svou neobyčejnou krásou. Ostrovy jsou olemovány zlatými plážemi a tyrkysově modrou vodou, plné obřích želv a úchvatných scenérií stromů, tedy přírodních zvláštností, které nejsou vidět jinde na světě.Seychelská republika má výsadní právo na bádání v Indickém oceánu a využívaní jeho bohatství. 33 ostrovů je obydleno, přičemž téměř naprostá většina obyvatel žije na 3 ostrovech: Mahé, Praslin a La Digue.

 

Překrásné písčité pláže patří do TOP 10 na celém světě (např. Anse Lazio na Praslinu či Anse Source D´Argent na La Digue). Pokud chcete zažít romantiku na osamělých plážích a typickou kreolskou atmosféru doporučujeme nejmenší ostrov La Digue, kam se dostanete pouze lodí z prostředního Praslinu. Sportovní vyžití a večerní zábavu najdete na ostrově Mahé v oblasti Beau Vallon. A co teprve malé soukromé ostrovy. I gurmáni si na Seychelech přijdou na své – kreolská kuchyně nabízí širokou nabídku mořských ryb a darů moře.

 

Díky tropickému klimatu a celoročně teplému počasí je návštěva Seychel vždy dobrou volbou. Od května až do září jsou na moři ideální podmínky pro plachtění. Duben a říjen představují období klidu, což přináší velmi teplé počasí téměř bez větru. Na přelomu zmíněných měsíců jsou břehy a okolí Seychelských ostrovů jako stvořené pro šnorchlování a potápění. Teplota moře dosahuje až 29 °C s viditelností více než 30 metrů.

Hotely

Maia Luxury Resort and Spa

Nacházíte se na soukromém ostrově. Ostrově klidu. Máte prostor si znovu uvědomit všechny své smysly-krásný výhled, nádherné vůně, ticho, jemné materiály, delikátní chutě... To všechno a ještě mnohem více vás čeká v Maia Luxury Resort and Spa.Můžete si vybrat ze čtyř typů ubytování buď přímo na pláži nebo s výhledem na oceán. Je jen na vás zda budete večeřet sami na pláži při svíčkách  a nebo ve vaší vile obsluhováni vaším osobním číšníkem. Personál kuchyně splní každé vaše gurmánské přání.

Důležité info

Rozloha 455 km2
Populace 82 000
Hlavní město Victoria
Úřední jazyk kreolština, francouzština, angličtina
Doba letu 12 hodin z Prahy přes Dubaj
Časový posun +4 hodiny

Nepotřebujete vstupní víza ani očkování!!

Vhodné pro milovníky vody a romantiky.

View the embedded image gallery online at:
https://alcatravel.cz/destinace-2/30-seychelly#sigProId4029daadf8